Ciele súťaže

Súťaž ZlatýErb.sk každoročne vyhlasuje spoločne Únia miest Slovenska (unia-miest.eu), eSlovensko o. z. (eslovensko.sk) pod záštitou vysokých štátnych predstaviteľov Slovenskej republiky, v spolupráci so Združením informatikov samospráv Slovenska (ziss.sk), projektom Zodpovedne.sk a Medzinárodným kongresom ITAPA.

Hlavným cieľom súťaže ZlatyErb.sk je podporiť informatizáciu slovenských samospráv a oceniť výnimočné projekty, podporiť výmenu skúseností a ohodnotiť snahu zástupcov samospráv účinne využívať informačno-komunikačné technológie k zvyšovaniu kvality a prístupnosti služieb samosprávnych krajov, miest, mestských častí a obcí verejnosti. eSlovensko o. z. pre informatizáciu Slovenska sa podieľa na príprave a realizácii niekoľkých národných projektov v oblastiach eBezpečnosť, eInklúzia, eTurizmus a eGovernment. Zodpovedne.sk je projekt, ktorý sa zameriava na propagáciu bezpečného používania internetu a nových technológií a je spolufinancovaný Európskou úniou v rámci programu Safer Internet.

 • Ciele súťaže

  Podporiť a oceniť informatizáciu slovenských samospráv, oceniť výnimočné projekty, podporiť výmenu skúseností.

 • Propozície 2023

  Ak máte pripomienky a návrhy k propozíciám 2023, prosím zašlite nám ich.

 • Registrácia 2023

  Prihlasovanie do súťaže Zlatýerb.sk 2023 je možné zaslaním prihlášky na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

  V zozname registrovaní si skontrolujte, či ste boli zaradení do súťaže.

 • Registrovaní 2023

  Zoznam všetkých registrovaných oficiálnych web stránok miest a obcí do súťaže pre ročník 2023. Skontrolujte si svoju registráciu.

Na stiahnutie

Propozície súťaže
Tlačové správy
Hodnotenie poroty
Diplomy
 •